o Nas

Allsweets24 Sp. z o.o.

Od ponad 10 lat współpracujemy z marką ORISING na rynku polskim. Produkowana przez firmę Myosotis srl należy do najbardziej rozpoznawalnych i cenionych na całym świecie.

Preparaty trychologiczne tego włoskiego producenta oparte na naturalnych aktywnych składnikach należą do najbardziej skutecznych w walce z problemami związanymi ze skórą głowy i włosami.

Łysienie, łysienie plackowate, wypadanie włosów, łupież tłusty, łupież suchy, 
łojotokowe zapalenie skóry głowy, przetłuszczająca się skóra głowy, łuszczyca skóry głowy to tylko niektóre z dolegliwości, którym skutecznie przeciwdziała stosowanie produktów marki Orising, Elikap czy też Hair Loss System.

Wszystkie one są dostępne na naszej stronie www.orisingsklep.pl 

Orising Hair Care

Aktualnie Myosotis srl, wprowadziło na rynek nową luksusową markę kosmetyczną ORISING SKIN CARE. Linia oparta na kwasie hialuronowym, peptydach biomimetycznych i składnikach aktywnych to doskonałe rozwiązanie dla współczesnej kobiety. Specjalna bogata i elegancka formuła zawierająca 24 karatowe cząsteczki złota, które wiążą się z białkami jedwabiu, stymuluje metabolizm komórek skóry. Funkcjonalne substancje czynne, wynikające z najbardziej zaawansowanych biotechnologii, pomagają skórze twarzy i dekoltu przeciwstawić się oznakom starzenia poprzez działanie ujędrniające.

Regularne stosowanie opóźnią procesy starzenia się skóry oraz zmniejszą zmiany w głębokich jej warstwach sprawiając, że staje się młoda, zdrowa, jędrna i rozświetlona.

Serum rozświetlająco-korygujące

pozwala utrzymać gładką skórę dzięki obecności aktywnych składników nowej generacji, które hamują działanie enzymu tyrozynazy.

CENA

189,00 zł


Aktywny krem rewitalizujący

Aktywna pielęgnacja odbudowująca anty-aging to rezultat najbardziej zaawansowanych badań biotechnologicznych.

cena:

249,00 zł


Serum Golden Essence

Złota esencja liftingująco-ujędrniająca to luksusowy kosmetyk w formie żelu. Posiada formułę z cząsteczkami złota związanymi z białkami jedwabiu.

CENA 

319,00 zł


Rewitalizujący fluid pod oczy

Rewitalizujący fluid pod oczy zawiera składniki pomagające w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia i odżywienia delikatnego konturu oka.

cena:

129,00 zł