About us

Allsweets24 Sp. z o.o.

Od ponad 10 lat współpracujemy z marką ORISING na rynku polskim. Produkowana przez firmę Myosotis srl należy do najbardziej rozpoznawalnych i cenionych na całym świecie.

Preparaty trychologiczne tego włoskiego producenta oparte na naturalnych aktywnych składnikach należą do najbardziej skutecznych w walce z problemami związanymi ze skórą głowy i włosami.

Łysienie, łysienie plackowate, wypadanie włosów, łupież tłusty, łupież suchy, 
łojotokowe zapalenie skóry głowy, przetłuszczająca się skóra głowy, łuszczyca skóry głowy to tylko niektóre z dolegliwości, którym skutecznie przeciwdziała stosowanie produktów marki Orising, Elikap czy też Hair Loss System.

Wszystkie one są dostępne na naszej stronie www.orisingsklep.pl 

Orising Hair Care

Aktualnie Myosotis srl, wprowadziło na rynek nową luksusową markę kosmetyczną ORISING SKIN CARE. Linia oparta na kwasie hialuronowym, peptydach biomimetycznych i składnikach aktywnych to doskonałe rozwiązanie dla współczesnej kobiety. Specjalna bogata i elegancka formuła zawierająca 24 karatowe cząsteczki złota, które wiążą się z białkami jedwabiu, stymuluje metabolizm komórek skóry. Funkcjonalne substancje czynne, wynikające z najbardziej zaawansowanych biotechnologii, pomagają skórze twarzy i dekoltu przeciwstawić się oznakom starzenia poprzez działanie ujędrniające.

Regularne stosowanie opóźnią procesy starzenia się skóry oraz zmniejszą zmiany w głębokich jej warstwach sprawiając, że staje się młoda, zdrowa, jędrna i rozświetlona.

Serum rozświetlająco-korygujące

The Skin mask is enriched with biomimetic peptides, hyaluronic acid and 24 karats gold particles associated with silk proteins

Aktywny krem rewitalizujący

Special formula with rich and elegant texture containing 24 karats gold particles that associating with the silk proteins stimulate the metabolism of the skin cells